O nas

Firma Tamarind powstała w 2009r. w Krakowie. Od tamtej pory z jednoosobowej działalności rozwinęła się w kilkuosobowy zespół młodych i ambitnych projektantów. Są wśród nich zarówno architekci wnętrz nowoczesnych, futuryści, wizjonerzy, ale też konserwatyści z upodobaniem do klasyki.

Założyciel Dominik Ożóg to pasjonat flory egzotycznej i filozofii. Dzięki niemu firma obrała tor oddalający się od panujących mód a kierujący w stronę ponadczasowej klasyki, naturalnych barw i tekstur.

Od roku 2015 główna siedziba firmy wraz z założycielem przeniosła się do Gdyni. W Krakowie pozostała część zespołu i zaprzyjaźnione firmy wykonawcze. Obecnie zatem obsługujemy naszych klientów w takich miastach jak:

  • Kraków i okolice.
  • Katowice i Górny Śląsk.
  • Trójmiasto w tym Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice.

Filozofia

TAMARIND, inaczej Tamaryndowiec, to niezwykłe drzewo - potężne,  długowieczne i tajemnicze. Obrane na logo firmy z uwagi na mocną więź projektantów z naturą, inspirowanie się jej pięknem, harmonią kształtów, kolorów i bogactwem tekstur.

Natura jako jedyna tworzy dzieła niepowtarzalne i doskonałe, dlatego to w niej postanowili mieć swego mistrza.

"Staramy się poznać i zrozumieć naturę piękna, bowiem tylko to, co powstaje z wysiłku, podoba się niezmiennie". Takie motto przewodnie obliguje do ciężkiej pracy składając obietnice której spełnienie gwarantuje.

 

 

 

Wczytywanie...
Polish  English  German

 © 2012-2015 Tamarind Dominik Ożóg Design Associates | Szybki Kontakt  
ul. Łowicka 40/10, 81-504 Gdynia         
kom. 664 317 589  email: design@tamarind.pl